top of page

ŠŤASTNÝ LET 2024 A JEŠTĚ DÁL...

Jak dát do slov to, co v prožitku cítíte v celém svém těle? Jak slovy vyjádřit vděčnot za krásu svého Bytí? Jde to velmi těžko. Ten pocit je vše-hluboký, vše-mocný, vše-prostupující. Ten pocit jste vy. Vaše božství a božská Jiskra ve vás...


A ona k vám hovoří. Sladce. Tiše. Písní té nejkrásnějí z nejkrásnější Písní vaší Duše. Písní vašeho života. Neustálé zpívá píseň nekonečné lásky k vám jako zhmotnělé bytosti na této Zemi.


Neutále vám šeptá do ouška to, jak moc vás miluje. To, jak moc si váží vaší cesty a všeho,co jste za životy životů prožili, odžili, abyste mohli dojít až sem. Do tohoto zrození. Do tohoho bodu prozření.


Ta láska je nekonečná, nehodnotící, nesoudící, jsoucí a dechberoucí.

Ta láska vás vidí, cítí, vnímá přesně tak, jak jste a není v ní ani špetka výčitek, zmaru, lítosti.

Je v ní nekonečná náruč pro vaši cestu poznání.

Je v ní nekonečná podpora celému "procesu vzestupu".

Je v ní nekonečná podpora na naší "cestě domů", do našeho srdce, kde jedině se můžeme dotknout sebe sama tak, jak jsme. V celé své kráse, čistotě, moudrosti, jasnosti, síle, něze, pevnosti, lásce....Cesta tam vede pro každého jiná a vždy je tou nejlepší.


Mým přáním pro tento rok je nechávat skrze sebe ještě více proudit lásku a moudrost mého božství tak, aby mne vedle v co největší lehkosti, radosti a hravosti DOMŮ.


A tak se staň!


Přeji nám hladký průlet rokem 2024 a ať se nás láska našeho těla i duše k nám samým dotýká. S ní totiž vždy víme, že jsme a že jdeme správně...


S láskou vesmírnou,

Milena Zafira Dea*** Oba nádherné stromy jsem symbolicky dostala od své maminky. Autorkou harmonizační pohlednice je Jana Kateřina Kastnerová. Moc děkuji, jsou to pro mne velké dary 💚🙏.


10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page