top of page

andělský vzkaz k obrazu - cesta k sobě skrze laskavý průstup svých iluzí

Aktualizováno: 2. 9. 2023

V neděli se mi připomněl skrze rodinný film , ve kterém byli "hustý motorkáři", kteří si říkali "Azraelovi rytíři" :). A včera jsem si našla vzkaz, který přišel channelingem 2.2.2021 ke zmíněnému obrazu.


Je tak akuální, že ho s láskou sdílím i s vámi...nechť pohladí...


AZRAEL... Že vám to jméno něco připomíná? No nedivím se! :) Zpětně jsem si zjišťovala, kdo se to ozval a nestačila se divit :). Vnímám z něj obrovskou lásku.


Do té doby, než ke mě Azrael takto promluvil, jsem to jméno měla spojené jen s kočičákem ze Šmoulů...no...je vidět, že jeho tvůrci ho zřejmě nevybrali "jen tak"...:))ANDĚLSKÝ VZKAZ k obrazu - přijato 2.2.2021 Milovaný, jsem Azrael, Archanděl Smrti, kteří přichází podpořit Tvůj jedinečný vzestup.

Ano, možná u toho budeš prolévat proudy slz. Věz však, že přes své hoře můžeš přeplavat z iluzí moře. Jsem tu, abych Tě držel za ruku a pomohl ti poznat sílu svého Světla.

Ačkoliv se o mne hovoří jako o andělovi, který pomáhá přejít na „druhý břeh“, jsem také tím, kdo pomáhá tišit žal a bolest srdce.

Když padají naše iluze, bývá to často velmi náročné. Někdy nevidíme konec. Někdy ho ani necítíme. Vždy ale přijde. Ve větší či menší razanci o sobě dá vědět. A společně s ním přichází vždy Světlo. Byť je zatím ještě pro Tebe vzdálené, je zde. A to největší září v Tobě samém. Pojď, půjdeme ho společně naleznout.

Nebesa Ti sesílají diamantové kódy vzestupu, aby byl Tvůj průstup do Nové Země co nejlehčí.

Čím víc budeš věřit, že vším můžeš projít V LEHKOSTI A RADOSTI, tím více se ti toto bude ve Tvém pozemském životě zrcadlit. Jsi tak silnou Bytostí. Vezmi si svou sílu zpět. Archanděl Michael je připraven máchnout svým mečem a odpojit tě od všech závislostí, které ti již neslouží.

Je čas letět, drahý. Je čas letět vzhůru a ještě výš s námi. Už jsi poznal, že máš křídla a můžeš je použít? Slyšíš jejich jemné šumění? Zvou Tě do Výšin, ze kterých bude Tvůj pozemský žal už pouhou vzpomínkou.

Nadechni se do RAdosti. Nadechni se do nového směru Tvého poZEMského Bytí. Nadechni se do nového TADY a TEĎ.

My andělé držíme při Tobě svou stráž a něžně ti šeptáme do ucha píseň nikdy nekončící Lásky, kterou jsi i Ty sám.

Poleť s námi, drahý, již je čas.

S láskou vesmírnou, Milena Dea a andělský spol.

13 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page