top of page

BUĎ JAKO SLIMÁK - DOVOL SI TO NEJLEPŠÍ

Dnešní vzkaz z mého meditačního ponoru 😂😂😂🙏.


Jako co si budem, když se mi ten slimák najednou obrovský objevil před očima, naskočilo mi nejprve "Fuuuuuj, co tady dělá ten slimák, když se uvnitř cítím tak napojená...."😅🫢 A tak jsem s tím chvilku byla a soustředila se na něj...Na to, jak je pěkně "macatej a žíhanej". Dobře "napapkanej" a spokojenej...


A pak jsem to uviděla i uslyšela...: "Dovol si být jako slimák." Jako cože? Proč jako slimák? Ble, ble, ble...dělala v první vteřině hlava...


A přišla vize. Viděla jsem toho spokojeňoučkého slimáka, jak baští tu nejkrásnější jahodu a úplně si tu chvilku užívá. Našel ji a ona je tak slaďoučká, úžasná a prostě nejlepší...A on je v takovém klidu, protože pro něj je v teď a tady všechno cajk.


AHAAAAA....tak O TOHLE TADY JDE!🙃👍Znáte tu větu: "Jen to nejlepší je pro mne dobré."? Asi jo a možná jste ji slyšeli už 100x. Možná jste s ní úplně v pohodě a možná vás někdy pěkně vytáčela - jakože blabla kecy 💩👻. I já s ní zažívám obě dvě polohy :). A postupně mne vede - i přes toho dnešního slimáka do její opravdové podstaty. Do mé opravdové podstaty. Protože co jiného než to nejlepší by pro nás mělo být dobré? :))


Takže, MILÝ SLIMÁKU :)...děkuju ti, že jsi mi dnes ukázal přesně ten pocit, kdy užívání si něčeho úžasného, chutného, naplňujícího, vyživujícího je pro tebe TAK MOC V POŘÁDKU A TAK MOC DOBRÉ.


Protože...my si - tam někde vzadu v našem podvědomí/nevědomí - to nejlepší sami pro sebe často nedovolujeme. Cože? No je to tak...nepřijde nám to správné, patřičné, dostatečně "spirituální" nebo i "lidské"...No těch vrstev je samozřejmě opět mnoho, stejně tak jako u toho slimáka požírajícího jahodu (kašleme teď na různé úhly pohledu z druhé strany, že jich jsou mraky, ničí úrodu a tak...to je teď vedlejší). TADY ŠLO O TEN POCIT - DOVOLIT SI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ. BEZ VÝČITEK. S NAPROTOU SAMOZŘEJMOSTÍ.


Takže, přátelé milí, kteří jste v tom průstupu řekou změny stejně tak jako já :)...napadá mne teď (a slunečnicové krásky už vědí :)) nový nápis na tričko: "BUĎ JAKO SLIMÁK. DOVOL SI TO NEJLEPŠÍ!"...A já ještě dodávám, páč na triko by to bylo moc dlouhý :)))...CO TI SVĚT NABÍZÍ. Je to tu fakt pro tebe a když si nedovolíš si to vzít/dopřát, nikdo jiný ti to neumožní.


Poselství slimáka zdar a každému tolik, kolik si dovolí :).


S láskou a smíchem z prostoty a jasnosti tohoto vzkazu, který přišel v tak hluboké meditaci...


Milena Zafira DeaPS: Ješišššiiiii a víte, co mi teď došlo...že já si nedávno říkala..."No to by mě zajímalo, jaká by měla být medicína slimáka, když jsou tu všichni tvorové pro nás a naše poznání..." A pak jsem na to úplně zapomněla! :))))))) Tak jooo...děkuju za tu odpověď :).

1 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page