top of page

CO TI PŘINESE BOD NULA, BOD ZASTAVENÍ SE, BOD VELKÉHO VNITŘNÍHO TICHA?

Jednoho dne dojdeš do stavu Bytí, do bodu zastavení se sám/sama v sobě.


A v ten okamžik poznáš, že není kam jít, že není co hledat, že není co ani koho zdokonalovat, protože v tomto tichém bodu zastavení se, to už všechno je. A je to pro Tebe. A Ty jen poznáváš skrze jasné impulzy své Duše, svého srdce, svého nacítění, co je od Tebe žádáno. Co se od Tebe žádá. Do čeho se máš více ponořit a co už můžeš úplně pustit.


A svět, Tvůj vnější Vesmír, s Tebou najednou začne interagovat úplně jiným způsobem, než jsi byl doposud zvyklý/zvyklá. Vše se ještě více vědoměji začne uskutečňovat a dít pro Tebe. A TY SE TÍM NECHÁŠ OBDAROVÁVAT, AŤ TO BUDE JAKÁKOLIV SITUACE z pohledu Tvé mysli chápaná jako tzv. pozitivní nebo tzv. negativní.


Celý channeling ve své originální zvukové a energetické stopě najdeš na YT ;).


Vše tu bude pro Tebe, a i když to třeba v některý okamžik nebude příjemné, z vyššího úhlu svého nadhledu pocítíš dokonalou blaženost i v tomto okamžiku.


Protože vše se děje pro Tebe, vše se děje pro Tvé hlubší poznání sebe sama. Vše se děje pro probuzení lásky k sobě sama a ke všemu, co je.


Protože toto je kosmickou moudrostí, kosmickou pravdou, kterou jsi i Ty sám, Ty sama. Jsi milován/a. Jsi plně podporován/a. Povol a dovol, ať se věci, události, okolnosti Tvého života dějí ještě více pro Tebe a ty v nich nacházíš Světlo svého Života, Světlo sebe sama.


Děkujeme za Tebe. Děkujeme za sebe.

Zůstávejme a zůstávej v míru.

Amen.


S láskou skrze sebe „proproudila“ :),

Milena Zafira Dea

1.12.2023


Ať pohladí a přinese to, co má, v každém jednom konkrétním případě...

www.milenadea.cz


💸🪙💸🪙💸🪙💸

Zacítíte-li impulz k výměně energie za tuto či jinou mou meditaci nebo práci, jsem otevřena finančním darům ze srdce poslaným na můj CZ nebo EUR účet.


Do poznámky pro příjemce, prosím, napsat heslo DAR :). Děkuji velmi, cením si toho.


ČÍSLA ÚČTŮ:

🪙CZ: 2100091850 / 2010

💸EUR: IBAN: CZ35 2010 0000 0023 0149 6440 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


2 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page