top of page

DALŠÍ FÁZE INTEGRACE ARCHETYPU KRÁLOVNY

Po roce a půl od této nádherné události "Teď královnou jsem já" pod vedením milované Taraky Solei a po mém prvním pobytu pro ženy, který jsem vedla s mou drahou sestřičkou Nakiria Maera, mne to dnes vede napsat další řádky.


To, že se v určitém okamžiku svého života cítíš být královnou a v určitém vůbec ne, je úplně v pořádku. Usazování se do královny v sobě může trvat i delší dobu.


To, co se ti zdá tak jasné, může být najednou jednou velkou iluzí. Rozčarováním. Třeba i ze sebe samé. Z toho, co jsi nechtěla vidět. Což se stalo i mě. Musela jsem se "rozsypat", abych se znovu složila. Nově, čistě, rovně a v naprosté oddanosti sobě, své cestě, své citlivosti, své osobnosti, kterou postupně proměňujeme ne k obrazu našemu, ale k Jeho obrazu. Který nám drží tu nejčistší a nejmilovanější "linku" k sobě sama. Do svého vlastního Božství prožívaného s nohama na zemi Doma na Zemi.To, že jsi královnou svého života neznamená, že se nemůžeš občas cítit slabá, neviděná, zranitelná. Že se nemůžeš nechat podpořit druhými. Že samu sebe můžeš na chvíli ztratit. Že se můžeš rozsypat, aby ses znovu složila.


Nelimituj se svou korunou a neupírej se k ní. Nedrž se jí "zuby nehty". Je přirozené být citlivá. Je přirozené nacházet větší a větší citlivost a laskavost sama k sobě. Je přirozené se i ve své roli královny vyvíjet.


Dovol si ukazovat své city. Dovol si být viděna i v slzách. Dovol si být viděna i ve svém vnitřním zmatku a bolesti. Dovol si to pojmenovat i před ostatními. Vyjádřit jasně to, co se uvnitř tebe odehrává. Nejsi slaboch, když to uděláš. Naopak, odevzdáváš se tak ještě větší důvěře v Život sám a v Božství, které se o tebe skrze jiné podporující Bytosti, které tam v ten okamžik budou pro Tebe, postará.


Dovol si projevovat své city. Opusť hradby svého hradu. Ukaž se celá.


Tvá milující Duše už na to čeká.

A my také...


S láskou,

Milena Zafira Dea


PS: Nic není málo a nic není moc. Najdi sebe. Najdi svou moc.

PS2: Odkaz na původní příspěvek JÁ A MŮJ TRŮN.10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page