top of page

Fakt maluju rukama přímo na plátno

Aktualizováno: 13. 10. 2021


Jé a co to je za barvy? Nejsou "toxické"? Asi jsou, páč je to úplně klasický "akryl"...ale víte co? Já to tak vůbec neberu a ani se tím má hlava nezaobírá. A proč se tím nezaobírá? Protože ke mě tvoření právě tímhle způsobem přišlo natolik jasně, že jsem prostě odložila štětec a začala malovat rukama přímo na plátno.

V ten okamžik, kdy k tomu došlo, se mnou prolévala obrovská boží láska. Tekly u toho vodopády mých slz a srdce tančilo v nekonečné radosti ze "znovu-propojení"...mě samotné se sebou, ale i s opětovným pevnějším propojení s Bohem, který pro mne představuje nejvyšší formu možné Lásky ke všemu, co jest. Se kterým cítím velmi silné propojení na úrovni mé Duše. Ne takové to "církevní", ale hlubokou Lásku, která nepodmiňuje, nesoudí, podporuje, vyčkává a je i v okamžiku, kdy uvnitř sebe cítíme úplnou tmu...jako by se všechno zastavilo. Jako by naše srdce "usnulo".

Na té mé tvořivé cestě skrze mé ruce zjišťuji, že takto netvořím poprvé. Přes prožitky mého těla, skrze to, co prožívám fyzicky, když tvořím, když se dotýkám, když zaznamenávám hudbu sfér, vesmírné tóny a vibrace, které energeticky načítám...zhmotňuji svou jedinečnou formu energetického propojení toho, co je "za závojem" a co k nám může skrze obraz proudit jako obrovská vesmírná podpora na naši Cestu...kódy, klíče, matrice...které odemykají váš potenciál, vaše talenty a dary...vedou vás k sobě...k tomu, na co jste v tady a teď připraveni "dosáhnout" a možná ještě dál ...

Dokonce jsem zjistila i to (a to mysl nebere), že i jen fotka mé ruky od barvy v propojení s obrazem, který buď vzniká nebo už je vytvořen, nese tyto aktivační kódy taky! Jak to? Nevím, ale je to tak...cítím to energeticky celým svým srdcem.

7 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page