top of page

Květnová sobota s Deou a Nakirií pro ženy - Rozkvést v sobě

Aktualizováno: před 20 hodinami

Ať jsi sebevědomá bohyně nebo unavená svým životním tempem...přijď s námi rozkvést do svého vnitřního světa. Přijď inspirovat druhé. Přijď si s námi užít krásný holčičí čas, ve kterém se podpoříme navzájem :).


Milá ženo,

buď tou, která je pro sebe důležitá. Zastav se s námi a nech se překvapit.


Cítíš jasné ANO, TAM CHCI BÝT, aniž bys četla dál? Super! Stačí napsat pro jakou variantu úhrady ceny se rozhodneš (viz níže v textu).
My ženy na sebe hodně zapomínáme. Jsme tu pro rodinu, pro druhé, pro svou práci. Dennodenně myslíme na to, co všechno musíme stihnout, zařídit, pořešit, aby byli spokojení lidé kolem nás.

Naše hlava jede na maximum, mysl i tělo jsou přetížené a my s nimi.


Cítíme únavu, někdy frustraci z toho, že nestíháme všechno tak, jak si naplánujeme. Někdy jsme z toho smutné a trápí nás to. Jindy nad tím mávneme rukou a "protože musíme", jedeme dál... Kdo by to neznal :), že? Aspoň malinko :).


A proto Tě společně s Nakirií ZVEME k velkému sobotnímu zastavení.


K výdechu. Velkému.

K nádechu do sebe. Taky velkému :).


Zveme Tě do povídání, tance, meditace, procházky i ticha v sobě. Do smíchu, holčičího švitoření, radosti ze společného okamžiku.


Zveme Tě do toho, aby ses dotkla své vnitřní pohody a krásy a plně v ní rozkvetla. A aby sis tak dovolila od světa PŘIJÍMAT všechny jeho dary.


Buď tou růží, jejíž vůni toužíš cítit, jejíž krásu toužíš vidět. Dovol si rozkvést v sobě. Plně, živě, laskavě, láskyplně, radostně. Je jedno ve které fázi své růže se nyní nacházíš. Jsi vítána v každé jedné z nich :). Ať už pro vyživení sebe nebo pro inspiraci druhých.Jeden den je v lidském životě "nic", a přitom může přinést velkou proměnu nebo prostě jen podporu a výživu na Tvé cestě k Tobě samé.


Těšíme se moc!


Co nás čeká?

  • laskavé ženské sdílení

  • vyživující a harmonizující meditace

  • povídání o tom, jak můžeme ještě více ROZKVÉST V SOBĚ (společné sdílení a vzájemná inspirace do každodennosti o tom, jak dát sama sebe na 1.místo, jak o sebe mohu ještě více pečovat a vyživovat se, jak si mohu naslouchat)

  • spontánní/intuitivní tanec

  • večerní ztišení a energetická harmonizace

V konkrétnějších detailech pro nás vše dozajista ještě přijde :). Záleží také na skupince, která se sejde. Více informací pošleme ještě před akcí samotnou.


My s Nakirií se těšíme i na zákusek a kávičku z protější cukrárny "U Antona" :).


Jídlo si v průběhu dne zajišťuje každý sám. Doporučujeme si přinést něco lehkého. Den bude plný prožitků, tak ať u nich neusínáme :).


Bude to krásné, milé, laskavé, pečující, zklidňující a vyklidňující. Věříme, že i radostné a plné smíchu.


Prostor otevíráme pro 13 žen, které si chtějí udělat čas jen a jen pro sebe. 
Cena za 9 hodin nabitého společného času je 1.600Kč.


V ceně setkání dostáváš nejen čas pro sebe, ale i  náš čas a prostor, který Ti s láskou věnujeme i ve formě našeho energetického pole plného péče, lásky, podpory a vhledů na vaši další cestu.


Protože víme, že mnohé ženy uvítají tuto variantu, nabízíme i možnost úhrady na 2 splátky nebo jednorázově 1600Kč.


  • Splátky 2 (2*800Kč) - 1x úhrada do konce dubna, 1x úhrada do 18/5.

Vyber si pro sebe tu nejlepší variantu :). Přihlásit se můžeš zde a rovnou napiš, prosím, pro kterou variantu úhrada se rozhoduješ. Vystavíme podle toho fakturu/y.Těšíme se, těšíme se, těšíme!


Přijď rozkvést s námi. I pro nás to bude vzácný čas.

Dea a Nakiria


Kontakt Nakiria: www.nakiria.cz

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page