top of page

NESEĎ DOMA SAMA aneb SÍLA VZÁJEMNÉ PODPORY A POSPOLITOSTI

Aktualizováno: 2. 9. 2023

Nastává čas, kdy je třeba čím dál tím více se fyzicky propojovat s těmi, kteří jsou na podobné nebo stejné vlně jako my.

Nastává čas, kdy se více a více probouzíme a zjišťujeme, v jaké "halucinaci" se jako lidstvo nacházíme. Jak jsou naše vztahy (i ten nejdůležitější - sám/a k sobě), komunikace, vzájemnost pokroucené, nepochopené. Kolik strachů si v sobě neseme a že jsme v nich kolikrát ztracení, zacyklení, umenšení sami před sebou...

Velký dík za včerejší setkání v kruhu žen, který jsem svolala po 6 měsících od kruhu posledního. Po čase, kdy jsem ani sama nevěděla, zda se k nim ještě vrátím, si zavolal velmi silně a "do čela" mne postavil v okamžik, kdy jsem už byla vnitřně připravená uvidět to, jaká síla je v mé jemnosti a napojení, když se plně, v lehkosti a důvěře odevzdám Zdroji a nechám skrze sebe proudit Božství, které k nám všem pak promlouvá nekonečnou řečí lásky...

Bylo to nádherné, překrásné, plné.

Děkuji všem ženám, které dorazily fyzicky. Je tak důležité se takto setkávat i ve světě, kdy jsme si díky onlinu blízko. Síla obejmutí a upřímného sdílení sebe je tak mocná.

  • Děkuji drahé ženy, za hluboká témata, která jste s sebou přinesly.

  • Děkuji za to, že jste se v důvěře otevřely jejich sdílení, své zranitelnosti.

  • Děkuji za to, že díky tomu, mohla pro vás přijít obrovská podpora, která se dotkla nás všech.

  • Děkuji za otevření tématu komunikace, velkých životních změn a proměn, smrti i života, mateřství, vašich emocí i každodenního prožívání sebe sama.

  • Děkuji za opětovné otevření tématu SOUCIT vs. LÍTOST, díky kterému jsme si mohly uvědomit, jak moc nás "tahá dolů", když lidé kolem nás setrvávají v lítosti nad "naším údělem/situací", protože vlastně vůbec neví, jak jinak s námi mluvit, komunikovat, nabídnout upřímou pomoc. V naší společnosti jsou témata, o kterých se "raději nemluví" a když se stanou (jako přirozená součást našeho vývoje - nečekaná/přirozená smrt, úraz, ztráta miminka, vážná nemoc....) nevíme my ostatní, "jak to celé pojmout".

Protože VELKOU ŽIVOTNÍ ZMĚNOU ŽIVOT NEKONČÍ, naopak jde dál a vede nás do velkého poznání svého vnitřního světa, svých nastavení, hodnot, priorit. A kolikrát nám přinese prožitek, který nám ukáže, jak moc důležité je užívat si každý den, kdy tu jsme. A dělat si ho v rámci možností co nejkrásnější.

Děkuji vám, drahé ženy, že díky vaší důvěře pro nás přicházely tak krásné a podporující zprávy v silném propojení s Matkou Zemí a Matkou Vodou...Madre Aqua...Madre Tierra...

Děkuji za to, že nám i během tance s naší Duší bylo opět vyjeveno, jak důležité je vnímat v každodennosti své tělo, jak mu projevovat lásku a vděčnost za to, že s námi kráčí od našeho prvopočátku tohoto života zde na Zemi.

Nic nového pod sluncem...řekly bychom :))). No stále je třeba učit se brát tento projev lásky k sobě samému tak, jak jsem (ve zdraví i v nemoci) jako běžnou a upřímnou součást našeho života...Děkuji všem ženám našeho kruhu, které nás s láskou - byť na dálku ve svém srdci podporují. I to je cítit někdy až téměř fyzicky jako by byly na místě s námi.

Děkuji za tato setkání, která mi dávají obrovský smysl a ke kterým se cítím být nyní opět velmi silně volána. Uvidíme, jak se vše poskládá...a co má pro mne má Duše v plánu .

Děkuji všem, kteří kráčí cestou k sobě s důvěrou, že se nemusíme znát fyzicky, no i tak...o sobě víme ve svém srdci...a jdeme do Lásky. Do proměny nahlížení na svůj Život i na milovanou Zemi, která je nám trpělivou a podporující matkou.

S láskou děkuji za veškerou podporu a požehnání, které se mi i nám dostává. Objímám do jarních dnů, Milena Zafira Dea

PS: Jsem se rozepsala! :))

PS2: Ne náhodou nám vyšla jako průvodní karta na kruh karta SOUCIT z krásných KARET POZNÁNÍ od drahé Taraky Solei. Jsou úžasné, laskavé, jasné a "jednoduché" - žádné "babské kudrlinky a vesmírnosti", takže je dají i racionálnější muži/ženy .

9 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page