NOVÁ SLUŽBA 1:1 aneb JAK HODNĚ JSI PŘIPRAVNÁ ŽÍT SEBE SAMA NAPLNO?

Milé ženy, otevírám se dalšímu kroku, ke kterému mne mé srdce vede.

Miluju lidi, miluju kontakt s nimi, miluju sdílení,miluju, když mohu dát pro mne zcela přirozeným způsobem podporu ostatním.


Poslední dobou se na mě začínají obracet tvůrkyně, které řeší to:

  • jak být víc vidět

  • jak v tom být autentická

  • jak s tím pracovat na sítích

  • jak si přivolat zákazníky

  • jak si v tom všem věřit a stoupnout do své vlastní síly a sebedůvěry

  • a jak do toho všeho vnést více lehkosti

Věřte mi, že všemi fázemi jsem si musela projít nejen ve svém předchozím podnikání, které již naplnilo svou misi (pro mne), tak o to více v podnikání současném, kdy se hluboce dotýkám "neviditelného" a svou tvorbu dál prezentuji jako "umělkyně/malířka".


Nejsem žádným certifikovaným koučem ani terapeutem. Žiju sebe a to, čím jsem si prošla a procházím. Je to čisto-čistá praxe a každodenní trénink přenastavování své mysli a uplatňování "marketingových strategií" na vlně ženského plynutí a impulzů srdce, což je pro nás ženy tím nejdůležitějším kompasem na cestě k hojnosti.

A za co jsem vděčná nejvíc? Že ve svém životě potkávám Bytosti, které mne každým jedním setkáním s nimi vedou do mé vlastní sebedůvěry, sebehodnoty, sebelásky...

Díky tomu vstupuji více a více do své vlastní záře a síly.

Dostávám rady a tipy, ale na mně je pak je uvést do praxe a žít je. Žít sebe v celé své autenticitě, radosti, hravosti, jiskřivosti, citlivosti i moudrosti, kterou má Esence Duše nese.

Pokud se má tvorba dotýká i Tebe, pokud cítíš, že bys ráda byla v mém podpůrném poli, jsi srdečně zvána a volána...

Ráda si s tebou domluvím i osobní "call" - jak se teď často "skloňuje" - prostě se propojíme telefonicky a zjistíme, zda nám to spolu ladí a tato služba je i pro Tebe.

Cenu služby najdeš ve videu. Jedná se o 2-3 hodiny mého času jen a jen pro Tebe tady u nás v malebné východočeské Chocni. Případně můžeme dát i "pokec po síti" ale příroda je příroda.

Protože si chci tuto službu zatím i sama "osahat" a zjistit, jak hodně energeticky "náročná" pro mne bude, nabízím ji zatím opravdu jen těm nejodhodlanějším - více k tomu také ve videu .

Součástí naší společné procházky může být i jedno úžasné překvapení!

Kdyby vám bylo cokoliv nejasného, pište, volejte, ptejte se!

Těším se na to, kdo bude mezi prvními!

S láskou a v lásce, Dea
#vysokovibracniobrazy #vysokovibracni #vysokovibracniobrazysvetla #novazeme #energienovezeme #svetelnekody #svetelneklice #svetelnematrice #meprstyjsouenergetickakladivka #nebenazemi #newearth #newearthcodes #newearthcodeskeeper #energeticpainting #highvibespainting #cosmicvibes #lightlanguage #newearth #zenskykruhychocen #zenskekruhychocen #zenskekruhy #zenskykruh #spolutvorba #zeny #sesterstvi #posvatnezenstvi

37 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše