top of page

Odvaha Srdce - Ženský kruh Choceň

Milé ženy, jste srdečně zvány a volány v tento mocný letní čas spočinout v našem něžně laskavém ženském kruhu a nechat si pro sebe přijít to, co máte nyní slyšet.


Původně jsem si myslela, že v létě žádné kruhy nebudou, ale hlásí se tak mocně a říkají mi: "Tak drahá, uslyšíš povolání do své služby tomuto dni a této skupině nebo uděláš krok stranou a necháš to být?"


A já vím, že tuto akci mám svolat. Je to taková síla volání mého Srdce, že prostě "musím". A není to pro mne jen o tom, že v tento čas astrologicky vrcholí ČAS LVÍ BRÁNY, která je spojená s hvězdou Sírius a propojuje nás s dávnou moudrostí Atlantidy, Egypta a nás samých.


Milované ženy, pokud toužíte se ještě jednou v tomto letním čase setkat v poli otevřených srdcí, jste srdečně zvány a volány. Kódy Síria jsou tu pro nás a my se můžeme rozpomenout zase o kousek více na to, co je to být opravdovým božským člověkem, který plně cítí, vnímá a zří sebe.


Pokud vás zajímá více o tématu Lví Brány, najdete zajímavé články všude na internetu a dostane se k vám to, co má :).


Vůbec netuším, jak nás společný čas povede a těším se na to, čím nás opět vyživí, doladí i přeladí.


Pokud slyšíš volání, můžeš se přihlásit smskou přes můj telefon 605 519 264 (potřebuji i Tvůj mail, prosím) nebo přes email milena.karnaya@gmail.com.


Na tento kruh Tě zvu i jako Zafira, žena Světla, která s tímto jménem v dávném Egyptě v souladu ze Zdrojem tvořila. To ona nás propojí s tím, co k nám má v tento čas spolu-bytí přijít. Těším se na to. Vnímám velké pole lásky, něhy a podpory.


Přijď se dotknout sebe, lásko.


Místo setkání v Chocni bude ještě upřesněno. 100% ale bude bezpečné a soukromé, aby nás nikdo nerušil a my mohly plně sdílet sebe...a užít si to! :)


S láskou objímám a těším se na naše srpnové setkání,

Milena Dea Zafira

60 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page