top of page

S láskou a vděčností pro vás -33% na mé obrazy

Jsem dojatá...v průběhu minulého roku jsem měla chvíle, kdy jsem netušila, zda se k malování ještě vůbec vrátím. Tak velkou vnitřní proměnou jsem procházela, abych ve finále zjistila, že mohu tvořit cokoliv, kde bude radost, nadšení, blaženost. Je to úplně jednoduché a prosté. Ale občas na to zapomeneme a dáme si sami na sebe obrovský tlak, obvzlášť stane-li se naše milované i tím, "co má přinášet finance/obživu/práci"...


Jenomže tím tlakem sami sebe zastavíme. Zabrzdíme svou tvorbu jako bychom říkali svému božství: "Hele, já nevím, jestli ty to děláš správně..."


Díky téhle vnitřní stagnaci a postupnému nahlížení sama na sebe jsem opět objevila svou radost a čistotu své Esence. Objevuji a prohlubuji své dary a zjišťuji, jak na úrovni duše i laskavého lidství funguji jako "propojovací portál" pro ty, kteří ucítí volání se se mnou "setkat".


Nebo spíš se skrze mne a mou tvorbu setkat se sebou samým.Mé obrazy otevírají srdce, aktivují váš potenciál, přinášejí světelné kódy a matrice vibrující láskou pro váš vzestup/sestup do srdce, do sebe sama, do moudrosti své duše a do svého vlastního mistrovství.


Jasné, že to za vás neudělají, ale vytvoří vám pole, abyste měli odvahu uskutečnit potřebné změny ve vašem životě. Otevírají portály, do kterých jste připraveni vstoupit. Propojují s průvodci, kteří na vás už čekají. Nebo jen přinesou radost z krásy v prostoru. Je to tak moc individuální :).


Jsou úžasné jak pro osobní ladění, tak do prostor, kde se scházejí skupiny bytostí.Děkuji za to, že tu jsem a děkuji své duši za vše, čím mě za životy životů provedla. Své sladké 45tiny jsem koncem roku po dlouhé době oslavila i sama v sobě. Více o tom píšu v tomto článku ;).Slevu si můžete (a nemusíte :)) využít na všechny volné obrazy v této galerii.


Mám i takové klienty, kteří mě osloví s tím, že u mne pro sebe něco cítí, ale nenašli to v galerii :). Tak jasné, že tu mám i něco "pod pultem" a ještě jsem to "nestihla" nalakovat a nafotit. Takže, pokud i ve vás takový červík zahlodá, pište a uvidíme, co je tu pro vás přichystáno za krásu :).


Všechny obrazy je možné po předchozí jasné domluvě splátkových termínů zakoupit na splátky, které vám navrhnu, když se na ně zeptáte. Obraz posílám až po jeho úplné úhradě.


Děkuji moc a víc za každý jeden energetický otisk, který skrze mne při mé tvorbě proudí.

Děkuji za to, že jsme tu spolu.

Děkuji za vaši podporu a radost ze setkání.


Děkuji, děkuji, děkuji :).


S láskou a natěšením z tak krásného daru pro vás,

Milena Zafira Dea

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page