top of page

SAT SIRI SIRI AKAAL aneb Pocta naší cestě

...na ženském kruhu ČOKOLÁDOVÉ POHLAZENÍ 12.1.2024 v Chocni.


Milované ženy,


jako součást našeho lednového kruhu bude (k mému milému překvapení :)) i cca hodinový tanec, sed, leh (jak to kdo pojme :)) s mantrou Sat Siri Siri Akaal, která nás vede do hloubky nás samých. Do nekonečné moudrosti a potenciálu naší Duše. Do lehkosti a plynutí v souladu s plánem naší Duše. Vede nás do expanze a odvahy činit v našem životě takové kroky, které nás podpoří v poznávání sebe sama a v našem "růstu" do své vlastní moudrosti a žité pravdy.


Tato mantra je propojená s božstvím a věčností. Věčnou Duší, která nikdy neumírá a je součástí Jednoty.


Vede nás také do vděčnosti za vše, čím jsme si za své životy již prošli i za to, čím ještě projdeme. Je nekonečně moudrá a pomáhá nám procítit ještě hlubší lásku a soucit k sobě sama.


Mantry jsou takové "písně Duše", které k nám přišly a přicházejí jako podpora na cestu, kdy kráčíme do klidu a míru svého milující srdce, svého středu, ve kterém víme, že vše se děje pro nás, ať už se to navenek jeví jako "dobré" či "zlé".


💛Aktivují dávná spojení, vlákna poznání.

💛Přinášejí rozpomenutí se na to, co je pro nás důležité.

💛Uklidňují, povznášejí, uvolňují emoce, přinášejí radost i pláč.

💛Skrze svá slova a melodii jsou dokonalou vibrací toho, co v daný okamžik potřebujeme.


Nemusíme je překládat doslovně, stačí jen cítit a vždy si nás najde ta správná mantra pro naše tady a teď :).Těším se na vše, co nám společný kruh 12/1 přinese. Už teď vím, že to bude opět hluboce a jemně aktivační pro každou jednu z nás.


Kdo se k nám přidá? :)


S láskou objímám a slovy ani nedokážu vyjádřit, kolik nám toho toto setkání přinese...


Do nového roku vnímám, že se hlásí o větší pozornost tanec a zpěv manter, abychom se více a více dostávaly do ticha sebe sama. Jsem zvědavá, jak se to pro nás bude dál skládat.


Taky mě láká udělat třeba čistě jen meditační kruh, tak uvidíme, co si zavolá příště :).


Posílám pusy,

Dea


*** SLOVA MANTRY SAT SIRI SIRI AKAAL ***


SLOVA:

Sat siri siri akaal

Siri akaal mahaa akal

Mahaa akaal sat nam

Akaal moorat wahe guruJe to pecka! Už ji mám v uších několikátý den...pomáhá pozvnést se i nad naše osobní strachy a limity.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page