top of page

Vstupuji do své síly: Božské JÁDRO – The Core 

(Vysokovibrační energetický obraz s kódy Nové Země)

Dotknout se svého JÁDRA...dotknout se svého PORTÁLU HOJNOSTI všeho v sobě samé...jdu tam...a ON SE MNE DOTÝKÁ... První z obrazů ze série HOJNOSTI.  

 

Obraz velmi zastřeďuje a vede nás do svého vlastního mistrovství v sobě... 

 

Zlatý střed a velkolepost Tvé Duše...Tvá Božská Jiskra...JE ČAS JI ŽÍT.  

 

Zlatá mandala má průměr cca 23cm a není přímo v geometrickém středu obrazu.  

PŘÍBĚH OBRAZU

Obraz nás tím učí přijmout i to, že ne vše je možné vždy naplánovat a že i v každodennosti je třeba POVOLIT, NEDĚLAT SI DOMĚNKY A JEN TAK BÝT S TÍM, CO JE V TADY A TEĎ. I to je mistrovství veliké. Nádherně vede i přes dotek...prostě harmonizátor a léčitel 24/7.  

 

Jeho barvy jsou rozkošně hladivé - od mléčné kávy po čokoládové tóny zemí vonící. Vede do pravdivého ponoru do sebe, do pevného a jasného ukotvení zde na Zemi a skrze toto tělesné ukotvení zve k božskému letu ke svému Zářivému Já, které už čeká, až ho plně Aktvivujete...  

 

VZKAZ OBRAZU  

Stát se zářivým Zdrojem sám v sobě. Ponořit se do vlastní síly a vše zalévající Blaženosti...a mít jí dosti...hlavně pro sebe a pro vše, co je uvnitř nás. To prozářit, s tím splynout, s tím se stát jedním.  

 

Být zářivým Sluncem pro sebe sama a vyzařovat to přirozeným způsobem i pro druhé. A tím nádherným zářivým Sluncem plným hojnosti a radosti z toho, že jsi, si do svého pole přitahovat další Slunce, která již září a přejí si zářit ještě víc.  

 

I proto tu jsem. Abych Tě propojila s Tvým vnitřním Vesmírem.  

 

Nádherný obraz jako velká kotva pozemská povede Tvé kroky přesně tam, kam jít máš. Ještě více do sebe. Ještě více do Blaženosti v sobě...A tak se staň a tím se stáváš......leť...  

 

***** 

S láskou objímám a zařme tím nejkrásnějším Světlem Sebe sama v hluboké moudrosti toho, co neseme, i hravosti vnitřních dítek v nás...Je čas... Dea  

 

PS: Zatím není lakován. Vyčkávám na jeho majitele, zda lakování ucítí. Mě se líbí tak, jak je, ale je fakt, že lakování zafixuje třpytky, „vytáhne“ barvy a z praktického hlediska se obraz i lépe „oprašuje“. 

OBRAZ JE VOLNÝ A VOLÁ SVÉHO MAJITELE/MAJITELKU. 

 

Vytvořeno: 24.6.2021

Materiál: plátno/rám, akryl, kombinovaná technika, třpytky 

   

Rozměr: 80*80 cm 

Cena: 50.000 Kč 

bottom of page