top of page

VSTUPUJI DO SVÉ SÍLY no.1 - DOMA NA ZEMI 

(Vysokovibrační energetický obraz s kódy Nové Země)

Nech se obejmout jeho kódy. Nech se obejmout jeho milující silou...Jsi tu správně. Jsi Doma. Neutíkej se k výšinám. Zakotvi se pevně v Ní...

PŘÍBĚH OBRAZU

Někdy příliš často vzhlížíme vzhůru k Nebesům a zapomínáme, že Doma jsme nyní hlavně zde na Zemi. Jedině v plném ukotvením se na Ní, můžeme vzhlédnout i k Nim. A můžeme zažívat a prožívat harmonických život plný lásky, podpory a souznění z druhými. Případně jít svou cestou stojíc si pevně sám za sebou, za svým rozhodnutím mít to jinak než ti ostatní kolem nás. To vše však v dokonalém respektu druhých, v pevném vymezením si hranic.  
 
Obraz v sobě nese element Země, Vod i Éteru. Je láskyplnou zemskou kotvou a průstupem podporujících nebeských energií: velryb, delfínů, říší andělských.  

 

Obejme Tě a vezme Tě Domů do Tvého srdce. Do plného ukotvení zde na Zemi s obrovskou podporou Nebe...pomůže Ti pročistit Tvé vnitřní vody a v lásce odnést to, co ti již neslouží.  
 
Dokonalý pomocník na Cestu Duše...skvěle pracuje i se skupinami lidí. Harmonizuje, navibrovává pole prostoru i to osobní a "léčí" 24/7.  
 
Doma ho můžeš propojit se svým osobním akvamarínem, křišťálem, záhnědou, apatitem, smaragdem...nebo si tě ještě nějaký speciální krystal zavolá.  
 
Nafotit šel velmi špatně, v reálu je mnohem krásnější.  
Foto v interiéru je ilustrativní.  

OBRAZ JE VOLNÝ A VOLÁ SVÉHO MAJITELE/MAJITELKU. 

 

Vytvořeno: 17.6.2021

Materiál: plátno/rám, akryl, kombinovaná technika, třpytky 

   

Rozměr: 80*80 cm

Cena: 18.000 Kč 

OBRAZ JE MOŽNÉ ZAKOUPIT I NA SPLÁTKY,

které si spolu dopředu odsouhlasíme a nejsou vratné.

Obraz pak k novému majiteli posílám po kompletní úhradě.

bottom of page