top of page

JAK TVOŘÍM

Fakt maluju rukama přímo na plátno

Jé a co to je za barvy? Nejsou "toxické"? Asi jsou, páč je to úplně klasický "akryl"...ale víte co? Já to tak vůbec neberu a ani se tím má hlava nezaobírá. A proč se tím nezaobírá? Protože ke mě tvoření právě tímhle způsobem přišlo natolik jasně, že jsem prostě odložila štětec a začala malovat rukama přímo na plátno.

V ten okamžik, kdy k tomu došlo, se mnou prolévala obrovská boží láska. Tekly u toho vodopády mých slz a srdce tančilo v nekonečné radosti ze "znovu-propojení"...mě samotné se sebou, ale i s opětovným pevnějším propojení s Bohem, který pro mne představuje nejvyšší formu možné Lásky ke všemu, co jest. Se kterým cítím velmi silné propojení na úrovni mé Duše. Ne takové to "církevní", ale hlubokou Lásku, která nepodmiňuje, nesoudí, podporuje, vyčkává a je i v okamžiku, kdy uvnitř sebe cítíme úplnou tmu...jako by se všechno zastavilo. Jako by naše srdce "usnulo".

Na té mé tvořivé cestě skrze mé ruce zjišťuji, že takto netvořím poprvé. Přes prožitky mého těla, skrze to, co prožívám fyzicky, když tvořím, když se dotýkám, když zaznamenávám hudbu sfér, vesmírné tóny a vibrace, které energeticky načítám...zhmotňuji svou jedinečnou formu energetického propojení toho, co je "za závojem" a co k nám může skrze obraz proudit jako obrovská vesmírná podpora na naši Cestu...kódy, klíče, matrice...které odemykají váš potenciál, vaše talenty a dary...vedou vás k sobě...k tomu, na co jste v tady a teď připraveni "dosáhnout" a možná ještě dál ...

Dokonce jsem zjistila i to (a to mysl nebere), že i jen fotka mé ruky od barvy v propojení s obrazem, který buď vzniká nebo už je vytvořen, nese tyto aktivační kódy taky! Jak to? Nevím, ale je to tak...cítím to energeticky celým svým srdcem.

IMG_0946.jpg

A jak to celé probíhá ?

Po krátkém ztišení, kdy se skrze propojení se Zemí, svým duchovním srdcem a božskou sférou ladím na Vaši Duši a všechny světelné Průvodce, kteří se touží daného procesu zúčastnit (včetně Vaší Světelné rodiny), stojím nad bílým plátnem a „nevím“…ale za okamžik to přijde…

 

Někdy pouze přes mé vlastní pocity, jindy velmi silně vnímám ve svém poli Vaši energetickou Bytost nebo Průvodce, který mne začíná velmi jasně vést přes mé vnitřní prožitky. Radí, kterou barvu mám vzít. Posílá vzkazy v jaké intenzitě se do tance

s plátnem a barvami položit. Posílá energetické zvukové vibrace do plátna. Někdy velejemné, někdy jasné, silné až dramatické.

 

A tak společně tančíme jeden velký tanec lásky plný kódů, vibrací, barev…vrstvým, uhlazuji, přeskupuji, seškrabuji, opět vrstvým, tónuji, vibruji…a pak najednou přijde „to slovo“…Stačí. Hotovo. Už nic nedělej…a já cítím tu radost,

ten božský klid a mír ve svém srdci. A vím, že je náš společný tanec u konce.

Někdy ještě přijde informace o dozdobení obrazu krystaly, výlisky nebo prostě „něčím co tam mám dát“ :).

Většinou vyčkám, jak obraz zaschne…to ještě ladí barvy, tóny, vibrace. A pak vím :).

Je to velká alchymie v tady a teď. Velký společný láskyplný tanec na jehož konci je jednou velké ANO. To je ono. Tak to má být. Pro to si nyní přicházíte :).

Každý obraz je jiný. Každý jedinečný. Tak jako Vy i já. Máme svou jedinečnou esenci, jedinečné talenty a dary,

které skrze své srdce a prožívání objevujeme, rozvíjíme a posíláme dál. Tak abychom byli v souladu. Se sebou, se svým srdcem, s našimi milovanými, s našimi blízkými, s Planetou…protože když jsme v souladu my, je v souladu i svět „venku“.

Přejete-li se nechat podpořit světelnými kódy na míru, jsem tu pro Vás....

Nemusí se jednat o osobní obraz, na kterém se předem domluvíme. I ostatní obrazy, které tvořím, tvořím vždy v naladění

na toho, koho si nakonec obraz velmi silně zavolá. Naše Vyšší Já prostě vědí, kam nás vedou…Stačí jen naslouchat…

bottom of page