top of page

REFERENCE

"Deuška milá, krásna, inšpiratívna sestrička, obraz prišiel v poriadku. Je prenádherný. Vpíjam sa do neho. Hlboko. Mlčíme a rozprávame bez slov. Od jeho príchodu mi vanie transformačný vietor. Ľahkosť a radosť je to čomu idem v ústrety. Ďakujem, milovaná, blažený čas Ti prajem. Objímam tuhooo..."

Martina Drozdová

8.3.2021

*****

"Dobrý večer, Milenko. Chci vám už dlouho napsat a ukázat, kde vlastně váš obraz mám a jak si právě prohlížím Paprsky domoviny 1, tak mě napadlo vám to mé místečko ukázat. Na mém nočním stolku je váš obraz a svíčky od Jitky Foučkové. Nádhera, že? Nebudu ho nikam věšet, protože si večer vždy sednu do meditace, položím si ho před sebe, přejíždím ho rukou a tak. Na zdi by byl daleko. Mějte se moc nádherně. Vždy čekám, co nového přidáte. Je to relax a takové to spojení na dálku. Mějte se báječně."

Dana Štepánová

24.2.2021

*****

"Obraz ke mě přiletěl jako překvapení. Je nádherný a prozatím nemá své stálé místo na zdi. Putuje se mnou bytem, abych si ho užila co nejvíce. Je z něj cítít jemná energie, která mi brnká do srdce. Jsem ráda, že je u nás !"

Lenka Klatovská

Obraz Cesta Domů I. 3.2.2021

*****

Jsou příběhy, které jdou za slova i za mysl...děkuji milované Jiřince, že se o svůj nejniternější prožitek s obrazem ode mne podělila a že i já díky ní načítám své nové kódy...velká vděčnost jdoucí za prostor a čas...

"Možná pohádka, možná zázrak, možná pravda pravdoucí…

MOUDROST V HLUBINÁCH UKRYTÁ - 11.11.2020 v 11:44 ke mně přichází přenádherný Božský Dar.

Milovaná světelná sestra, nádherná Bytost, umělkyně Bohem políbená Milena, přivádí do hmoty 1.11.2020 svými dlaněmi, svými prsty a svým napojením na Božský Zdroj uvnitř Sebe nádherný vysokovibrační obraz Moudrost v hlubinách ukrytá.

Obraz nese tolik Posvátných kódů a Světelných klíčů a sděluje drahé Melli, že si přeje být v mé blízkosti. Melli mě oslovuje, zda bych přijala tento obraz jako Dar . Bože můj ✨, to je nádhera, rozkrýváme spolu s Melli tolik vrstev, které k nám přes obraz plynou...

A můj milovaný Poseidon se mnou mluví stejně, jako když sedím v Řecku na břehu moře, zázrak... Tolik miluju moře, tolik mě energie moře vyživuje, tolik miluju Poseidona, proto se každý rok vydávám na řecké ostrovy, abychom se spolu zase setkali✨. Nikde jinde se to doposud nedělo, jen v Řecku. A nyní ke mně promlouvá skrze tento obraz.

Hluboká vděčnost, drahá, milovaná Melli, za tu krásu, která přes Tebe na Novou Zemi přichází a veliké poděkování za Tvou štědrost. Neumím slovy vyjádřit, co pro mě tento obraz znamená. Království moří je teď přes Tvůj obraz stále v mé blízkosti. Navždy Láska. Děkuji Ti, sestřičko moje milovaná , DĚKUJI."

Jirina Sian

12.11.2020

*****

"Po dlouhé době jsem si koupila obraz. To opravdu není činnost, kterou bych dělala každý den, takže to beru jako speciální událost. Jakmile jsem uviděla růžovo-zlatý obraz Mileny, měla jsem jasno. Obraz nese energie hravosti a radosti. Výborně, to potřebuji! V poslední době ze sytě růžové barvy dost čerpám. (Dnes jsem měla model pár excelence - VŠE růžové, no trochu blázen, ale nevadí). Obraz nám krásně rozzářil domov. Milence posílám /krom peněz/ ještě osobní náušnice na stejné vlně. Děkuji."

Alenka Cardová

12.10.2020

*****

"Slovy nejde vyjádřit ta krása Vesmírná. Ta souhra synchronicit, které se prostě dějí, když konáte z lásky. Právě, když jsem obdarovala lidi kolem sebe, zaklepal poslíček a přinesl mi něco dechberoucího. Něco, co mi vehnalo svojí silou a krásou slzy do očí. Něco, co mi bylo darováno z lásky. Jen tak, pro mě a o mně. Tolik Ti děkuji, milovaná za Tvůj dar lásky.

Bude mým cenným pokladem. A ten náramek. Uau."

S láskou Taraka Solei

05/2019

*****

"Karnaykino obrazové sdělení sa naozaj dotklo naplno mojho srdca i duše, už od prvého stretnutia s ním som vedela, že je fakt moje. Úplne s ním rezonujem a keď s ním meditujem, ťahá ma hlboko do svojho vnútra, odhaľuje mi pre mňa krásne pravdy o sebe. Je mi s ním moc dobre :-) ďakujem Ti, Karnayko, za Tvoje nacítenie sa, za Tvoj čas a energiu, čo si mi venovala!!"

Andrea Forberger

07/2018

bottom of page