top of page

NA VLNĚ RADOSTI S DEOU no.3

Aktualizováno: 24. 6. 2022

Milé ženy,


nakonec se vše děje jinak a po dohodě s Ariankou (www.bozskyhlas.cz - náš společný workshop se přesune zřejmě na podzim 2022) vyhlašuji pouze svůj TVOŘIVÝ WORKSHOP NA VLNĚ RADOSTI S DEOU no.3 .


Těším se moc na další kolo tvoření s vámi!


Prostor je otevřen UŽ JEN POUZE PRO 4 ÚČASTNICE, kterým během dne věnuji svou maximální péči, lásku a radost mého srdce.


Začínáme o hodinu dříve (dle zkušeností z minula je to třeba) a končíme o hodinu později (dle zkušeností z minula je to taky třeba :)).


Bude to intenzivní den plný pohody, sdílení, mlčení, smíchu, vzájemné podpory a vlny radosti, kterou tvoříme a měníme nejen ve svém "poli", ale i v kolektivní poli lidstva mnohé.


Parafrázovala bych to asi tak: lepší jeden šťastný člověk než deset naštvaných . Prostě vibrace radosti (obsahující blaženost, vděčnost, nadšení, spokojenost) mění mnohé...S láskou a vděčností přidávám vaše ohlasy z minulého workshopu:


"Ahoj Milenko, moc děkuji za skvělý workshop. Obraz prý bude viset v obýváku. Zajímavé je, že od té soboty se mi určitě věci otevřely a aktivovaly, tak uvidíme, co bude. Prostě se to vše roztáčí..." Petra


"Z celého srdíčka Ti děkuji za včerejší den;). Bylo to nádherné. Tvé myšlenky a mé pocity mě provázely celou noc a u obrazu jsem i usnula;) . Jsem tak šťastná, že jsem si tento krásný den s Tebou dopřála ." Lída


"Jsem vděčná za příležitost tvořit rukama obraz toho, co se odehrává v mé duši. Byl to náherný den strávený společným sdílením, laděním, cestou k sobě, objevováním, spočinutím mezi opukovými skalami u Tiché Orlice a uzeměním dobrou kávou a dortíkem. Ten obraz doma visí, již několikrát jsem jej na zdi obrátila, aby vydal, co se v něm urkývá a stále PŘIJÍMÁM. Není vidět očima, kolik vrstev je v něm ukryto (jen někteří, co byli přitom znají), a že jich tam je! a čeká na to, až ho přelakuji. Mám připravené další plátno a těším se, že ten další obraz již nebude tak “terapeutický”. Děkuji Dea, děkuji všem ženám, které měly odvahu přijít, děkuji sobě." Dita


Zvu vás do svého světa, ve kterém vám připravím to nejlepší pro vaše tvoření a jako bonus si s sebou odvezete:

  • dobrou náladu,

  • spokojenost na Duši,

  • základní přehled o tom, s čím je možné tvořit,

  • svůj vlastní vámi vytvořený osobní obraz o rozměru 40*40cm nebo 50*50cm (plátno na rámu) vytvořený NA VLNĚ RADOSTI.


Po workshopu vám ještě dopošlu speciální vychytaný manuál RADY A TIPY pro tvoření na vlně radosti v hodnotě 1.500Kč.


Hlaste se už nyní, počet míst je omezený :).


Přihlašovat se můžete přes můj messenger nebo pište na email milena.karnaya@gmail.com.


Těším se na všechny, kteří se přijdou dotknout sama sebe, svého vnitřního děťátka a vzpomenou si, že možné je vše, co sami sobě dovolíme .


Moc vás objímám a přeji nádherné májové dny.


S láskou a v lásce,

Dea

42 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page