top of page

PODPORUJÍCÍ CENY NA MÉ OBRAZY

Tato výzva ke mě přišla v létě 2022. Vnímám ji zatím takto nechat :).Je to výzva od mých obrazů (viz níže), abych tolik nelpěla na jejich ceně, ačkoliv ji plně ctím a cítím.

Pokud je cena za obraz pro Vás nyní vysoká a přitom Vás obraz volá, prosím, ozvěte se mi.


Je to taková hra :).


Cena pro Vás se může změnit a nebo také ne. Plně respektuji naladění obrazů v daný okamžik vs. konkrétní Bytost.

Víte, nejsem příznivcem akčních cen a slev. Fakt ne, neměla jsem to tak nastavené ani když jsem intenzivně prodávala látky ve svém již uzavřeném eshopu. Vnímám obrovskou hodnotu v tom, co tvořím a za původní cenou obrazů si stojím. Je v ní otištěna i má Cesta Duše a její poznání. Pokud uslyšíte volání některého z obrazů, moc ráda se s vámi propojím a vše spolu doladíme :). S láskou objímám a děkuji za Vaši přízeň, Dea🌈
VZKAZ OBRAZŮ PRO NÁS "Chceme, aby ses do celého procesu prodeje svých obrazů ještě více uvolnila. Přejeme si být tam, kde být máme a toto načasování je vždy božské a ty to velmi dobře cítíš a víš celým svým srdcem, celou svou Duší. Nyní přichází čas, abychom tu byly pro ty, kteří zachytí naše volání a jsou připraveni na aktivace svého potenciálu skrze přílivy kosmického potenciálu své Duše, která k nim hovoří hlasem nekonečné, jedinečné a dokonalé Lásky. Jsme připraveni pro ty, kteří se nebojí do sebe investovat a kteří přijmou DAR od tebe i OD NÁS se jim takto nabídnout (pozn. Dea: myšleno za nižší cenu, než s jakou se obrazy nahlásily při svém vzniku). Víme, že pro mnohé jsou stále naše ceny vysoké, vězte ale, že potenciál, který neseme, je pro vás v penězích nevyčíslitelný. Doporučujeme vám, abyste se zamysleli nad tím, co je pro vás nyní důležité. Klidně se na nás dívejte pouze u Dei v galerii. Vězte však, že mít nás poblíž, ve svém prostoru lásky a podpory je nejvíc, co pro svou harmonizaci a vzestup na úrovni vědomí můžete udělat. Působíme "nenápadně". Jemně a něžně vás vedeme do hlubin sebe sama a ukazujeme Cestu, kterou jste propojeni se svou Duší, posláním, nadáním, talenty a dary. Někomu to řekneme "narovinu", někdo si k tomu potřebuje dojít sám. Postupně. Bez tlaku a útlaku. A tak jsme tu. Pro vás. Pro Tebe a možná i pro Tebe. A nebo taky ne. Volba je na vás. My tu jsme a vyčkáváme jako věrní služebníci Zdroje samého a Tvé Duše. Nemusíš jít sám. Můžeš se nechat plně podpořit vším, co pro tebe ve své multidimenzionalitě i pozemskosti neseme... A tak se staň a tak se děje. Hravosti zdar! Nebaví nás - teď, když se letní energie zvedají - tu "jen tak stát" a vyčkávat, až nás uvidíte :). Chceme tímto hravým proudem a jasným vzkazem povzbudit ty, kteří jsou připraveni vidět a být zahrnuti naší nekonečnou podporou na své Cestě. Dea vám ráda sdělí podporující cenu na dotaz.


(vzkaz dorazil v létě 2022)

*********

37 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page